YASAL UYARI

Avrupagöz tarafından hazırlanan ve sunulan www.avrupagoz.com.tr internet sitesinde yer alan tüm bilgi, kayıt ve/veya ifadelerin (resim, ses, efekt, tasarım, logo, v.b. gibi) telif hakkı yalnız Avrupagöz’e ait olup, her hakkı mahfuzdur.

İnternet sitesi içeriğinde yer alan bilgi, kayıt, resim, yorum, doküman, fotoğraf, video, görüş gibi tüm kayıt ve durumlar yalnızca güncel bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Yönlendirme, reklam, teşhis, tanı, tedavi, vb. ticari bir amacı kesinlikle bulunmamaktadır. İnternet sitesinde yer alan içerik, görsel, işitsel ve tüm uygulamalarda Avrupagöz’ün yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanması, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi gibi herhangi bir ticari amaçla kullanılması ve/veya üçüncü kişi/lere kullandırılması yasaktır.

Avrupagöz internet sitesinde yayınladığı tüm bilgilerin doğru, ve gerçek durumu yansıtması için her türlü özen ve gayreti göstermektedir. Buna rağmen site içeriğinde yer alan yazım hatası, eksikliği, güncellemede gecikme, muhtemel bir yanlışlık veya başka nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar nedeniyle, Avrupagöz sorumlu veya yükümlü tutulamaz.

İnternet sitesinde bulunan tüm içeriklerin herhangi bir bildirim olmaksızın güncellenmesi, değiştirilmesi,gözden geçirilerek düzenlenmesi, yeniden düzenlenmesi ve kaldırılması gibi işlemlerin yapılması hakkı ve yetkisi Avrupagöz’e aittir.

Avrupagöz’ün, kullanıcılar tarafından girilen bilgi, yorum ve içerikleri önceden inceleme ve engelleme gibi bir yükümlülüğü ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Üçüncü kişilere ait bu tarz kayıtların tespit edilmesi halinde derhal kaldırılacaktır.

Avrupagöz internet sitesi içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim/hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Buradaki bilgi hekim muayenesi ve tedavi sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamaz. Bu sitede yer alan bilgiler tıbbi tavsiye olarak kabul edilmez.

İnternet sitemizden, başka internet sitelerine sağlanan bağlantı sadece kolaylık sağlamak adına yapılmıştır. Bu sebeple, Avrupagöz’ü hiçbir şekilde sorumluluk altına almaz.

Siteyi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan kişi/ler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere internet sitesine ve içeriğine ulaşmayı aynen kabul etmiş sayılırlar. İnternet sitesinde yer alan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin kendi sorumluluğundadır. Her türlü zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde Avrupagöz sorumlu değildir.

Avrupagöz, www.avrupagoz.com.tr ve buna bağlı mikrositelerde yer alan iletişim ve randevu formlarını doldururken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz yasal bir zorunluluk olmadıkça üçüncü kişilere açıklamayacak ve bu bilgilerin gizli kalması konusunda gereken özeni gösterecektir.

İnternet sitesi ile ilgili öneri, şikayet ve taleplerinizi onlineiletisim@avrupagoz.com mail adresinden bize iletebilirsiniz.