HAKKIMIZDA

2005 yılında kurulan Avrupagöz, Türkiye’nin önde gelen göz sağlığı gruplarından biridir.2011 yılından itibaren ülke genelinde artan şube ağı ile yenilikçi ve herkese eşit hizmet felsefesinin öncüsü olmayı amaçlamaktadır.

İlk olarak İstanbul Aksaray’da hizmete giren Avrupagöz, 50 uzman doktor ve 750 çalışanı ile İstanbul’da Küçükçekmece, Beşyüzevler, Esenyurt, Sultanbeyli, Bağcılar göz merkezlerinde faaliyet göstermektedir. Ankara, Elazığ, Çorlu, Kütahya, Tekirdağ, Malatya, Isparta ve Trabzon’da da şubeleri bulunan Avrupagöz, hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. Kısa bir süre sonra açılacak yeni şubeleri ile Avrupagöz, Türkiye genelinde her noktada hizmet vermeyi hedeflemektedir.

2013 yılı sonuna Suudi Arabistan merkezli Nesmal ve Reaya Holding ile gerçekleştirdiği ortaklıkla birlikte büyümeye devam eden Avrupagöz, sadece Türkiye’nin değil dünyanın da önde gelen referans göz merkezlerinden biri olmak için yatırımlarına hızla devam etmektedir.

Avrupagöz Grup kendi uzmanlık alanında, her kesimden hastaların kaliteli sağlık hizmeti ihtiyaçlarını en iyi şekilde gidermek yönünde sürekli ve azimli çabaları temsil eder. Avrupagöz, alanında uzman doktorlara, deneyimlerini güler yüzlü hizmet anlayışıyla birleştiren sağlık personeline, hasta odaklı hizmet anlayışına ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan tanı ve tedavi ünitelerine sahiptir.

Avupagöz, Türkiye’de en fazla hastaya ulaşan ve sürekli gelişen, yenilikçi, lider göz sağlığı grubu olarak gelecekte de halkımıza kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Göz sağlığı alanında bilimsel, vicdani ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.  Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede
“ Sağlık Hizmetini, En Uygun Fiyatlarla Sunmak”.

VİZYONUMUZ

Göz sağlığı alanında bilimsel araştırmalar ve uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde güvenirliğe sahip.“ Referans Göz Grubu Olmak ”.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyon, vizyon ve değerlerimiz doğrultusunda, uluslararası standartlarda hizmet veren, hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde sağlayan, kanıta dayalı verilerle sürekli iyileştirmeler yapan, öğrenen organizasyon ve güvenilir sağlık hizmeti sunan bir kuruluş olmaktır.

İLKELERİMİZ

  • Genel ve tıbbi ahlak kurallarından ödün vermemek.
  • Sağlık hizmeti verirken hasta mahremiyetine özen göstermek.
  • Irk, cins, din, dil ayrımı yapmadan insan hayatına saygı duymak.
  • Hasta ve yakınlarını doğru ve yeterli bilgilendirmek.
  • Son teknoloji; teşhis ve tedavi imkanlarını hastalarımızın hizmetine sunmak.
  • En önemli gücümüzün yetişmiş insan kaynağımız olduğu bilinciyle hareket etmek.
  • Koruyucu ve önleyici eğitimlerle insan sağlığının korunmasına katkıda bulunmak.